Sitemizde şuan toplam 9699 film bulunmaktadır.

Yeni Hayat Türkçe Düblaj

0
( Yüksek Kalite )

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 23 Mart 2001
Yönetmen : Robert Zemeckis
Senaryo : William Broyles Jr. , Clay Ayers
Görüntü Yönetmeni : Don Burgess
Müzik : Alan Silvestri
Yapım : 2000, ABD , 143 dk.

Oyuncular
Tom Hanks (Chuck Noland) , Helen Hunt (Kelly Frears) , Chris Noth (Jerry Lovett) , Nick Searcy (Stan) , Lari White (Bettina Peterson) , Michael Forest (Pilot Jack) , Viveka Davis (Pilot Gwen)

..:: Konu ::..

Bir adam düşünün… Ömrü boyunca modern kent çevresinde yaşamış; 747′lerle dünyayı dolaşmış ve sürekli bilgisayar ortamında çalışarak yaşamını sürdürmüş. Ve bir gün bindiği uçak denize düşünce Fiji’de ıssız bir adada dört yıl tek başına yaşamak zorunda kalmış.

Adada tek başına yaşayan bu adamın bilinç düzeyi tümüyle değişir mi yoksa modern dünyaya dönünce yine aynı kişi mi olur? Hayatının dönüm noktası olan bu olay yaşanmadan evvel sadece işine gömülü bir hayat sürdüren, kız arkadaşı dahil çevresinde sevdiği herkesi ihmal eden bu adam için eski hayatını sürdürmek mümkün olacakmıdır? Yoksa önünde yepyeni bir hayat mı durmaktadır?

Geleceğe Dönüş serisi, Mesaj gibi filmlerinden tanıdığımız Robert Zemeckis, en popüler oyuncularından olan Tom Hanks ile başarılı çalışmalara imza attı. Forrest Gump, Yeni Hayat, Kutup Ekspresi gibi birçok filmde birlikte çalışan ikili, başarılı çalışmalara imza atıyorlar.

552 views
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?