Sitemizde şuan toplam 9699 film bulunmaktadır.

The Bodyguard Türkçe Dublaj

0
( Yüksek Kalite )

Tür : Romantik , Gerilim , Dram
Yönetmen : Mick Jackson
Senaryo : Lawrence Kasdan
Görüntü Yönetmeni : Andrew Dunn
Müzik : Alan Silvestri , Allan Dennis Rich
Yapım : 1992, ABD , 130 dk.

Oyuncular

Kevin Costner (Frank Farmer) , Whitney Houston (Rachel Marron) , Gary Kemp (Sy Spector) , Bill Cobbs (Bill Devaney) , Ralph Waite (Herb Farmer) , Tomas Arana (Greg Portman) , Michele Lamar Richards (Nicki Marron) , Mike Starr (Tony Scipelli) , Christopher Birt (Henry)

Eski bir Gizli Servis ajanı olan Frank Farmer resmi görevini bırakmış ve artık oldukça yüksek ücretlerle ünlülere korumalık yapmaktadır. Ünlü bir pop yıldızı ölüm tehdidi içeren mektuplat almaya başlayınca, Frank onu korumak üzere kiralanır.

Ronald Reagan’ın yakın korumalığını yapmış olan ama bir gün işe gitmemesi ve aynı gün başkanın vurulması sonuca bunalıma giren Frank hayatını artık sadece işine adamıştır. Ona göre korumakla görevli olduğu insanlar birer nesneden farksızdır. Ancak görevini yerine getirmeye çalışırken işler bu sefer kontrolünden çıkacak ve pop yıldızı Rachel’la aralarında karşı konulmaz bir aşk başlayacaktır.

Whitney Houston’ı beyazperdeye taşıyan film hasılat rekorları kırmış ve filmin kendisinden çok şarkıları unutulmazlar arasına girmişti.

1.703 views
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?