Sitemizde şuan toplam 9699 film bulunmaktadır.

Temel İçgüdü 2 2006 Divx Türkçe Dublaj

0
( Yüksek Kalite )

Tür : Aksiyon ,Macera
Yönetmen : Michael Caton-Jones
Senaryo : Leora Barish , Henry Bean
Görüntü Yönetmeni : Gyula Pados
Yapım : 2006 , ABD

Oyuncular Sharon Stone (Catherine Tramell) , David Morrissey (Dr. Andrew Glass) , Stan Collymore (Kevin Franks) , Charlotte Rampling , David Thewlis

Film Konusu : Tanınmış Londra’lı psikiyatrist Dr. Michael Glass (David Morrisey) mesleğinin en iyilerindendir. Başarılı ve karizmatik Dr. Glass’ın, başarılı çalışmaları vardır ve akranları tarafından oldukça saygıdeğer bulunmakta ve akademik yazıları kendisine övgü ve takdir kazandırmaktadır. Dedektif Roy Washburn (David Thewlis), ünlü bir spor yıldızının ölümüyle bağlantısı olan güzel ve büyüleyici bir kadını değerlendirmesini istediğinde, tüm dünyası altüst olur.Sorgulanan kadın, dehşet verici kurgusal cinayetlerinin gerçek hayatta endişe verici sıklıkta meydana gelen, kitapları en fazla satan Amerikalı cinayet romanı yazarı Catherine Tramell’dir.Aniden ikisinin arasındaki oluşan çekim nedeniyle Glass, Catherine’in hem zekâsından hem de fiziğinden etkilenir. Hızla Catherine’nin yalan ağının ve baştan çıkarıcılığının içine çekilir. Mesleki sınırlar yok olurken, Glass’ın kendi temel içgüdüleri açığa çıkar.Glass’ın etrafındaki insanlar teker teker öldürülüp, Glass her ikisinin de hayatlarını ebediyen değiştirecek bir seçime karşı karşıya kalacak şaşırtıcı ve heyecanlı bir noktaya yönelirken, Glass’la Tramell arasında öldürücü bir fikir savaşı ortaya çıkar. Hoş bir psikolojik gerilim filmi olan Temel İçgüdü 2, insan doğasının daha da karanlık yanı ortaya çıktığında neler olacağını inceliyor. Zeki, çekici ve kışkırtıcı Tramell nihayet dişine göre birini bulabildi mi?

O karşı konulmaz şehveti ve taşlaşmış kalbiyle sinemaseverleri büyüledi. Şimdi Sharon kötü şöhretli roman yazarı Catherine Tramell olarak geri döndü. Bu kez şuçluların psikiyatristi Dr. Michael Glass’ı da (David Morrissey) bu en ölümcül mücadelesinde kendine partner olarak seçti.

Profesyonel sınırlar koysa da Catherine’in çekiciliğinden gözleri kamaşan Dr. Glass kendini ölümcül yalanlarla dolu bir dünyada ve dönüşü olmayan şehvet dolu bir ilişkide bulur. Tutku arttıkça gerçekler göz ardı edilir ve Dr. Glass hayatını sonsuza kadar değiştirebilecek bir seçimle karşı karşıya kalır.

Bu Film Sadece Google Chrome Tarayısı ile İzlenebilmektedir.

557 views
FILM BILGILERI 7 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?