fb
fb
fb

Georgia Yasası 2007


bu alana text reklam eklenebilir dilerseniz 600x veya 300x reklam ekleyebilirsiniz

Tür : Romantik , Dram , Komedi
Gösterim Tarihi : 3 Ağustos 2007
Yönetmen : Garry Marshall
Senaryo : Mark Andrus
Görüntü Yönetmeni : Karl Walter Lindenlaub
Müzik : John Debney
Yapım : 2007, ABD , 113 dk.

Oyuncular

Jane Fonda (Georgia) , Lindsay Lohan (Rachel) , Felicity Huffman (Lilly) , Dermot Mulroney (Simon) , Cary Elwes (Arnold) , Garrett Hedlund (Harlan) , Hector Elizondo (Izzy) , Dylan McLaughlin (Sam) , Zachary Gordon (Ethan)

Film Konusu : Ele avuca sığmayan son derece asi bir kız olan Rachel, davranışları ile annesi Lilly’yi çileden çıkarmaktadır. Kızının kontrol edilemeyen bu halleri ile başa çıkamayan Lilly’nin sabrı, Rachel’in yaptığı son araba kazası ile iyice taşar.

Çarelerinin tükenmiş olmasının umutsuzluğu ile Rachel’ı yıllar evvel bir daha dönmemeye yemin ederek ayrıldığı annesinin evine götürmeye karar verir. Fakat son derece sarsılmaz kurallara sahip olan Büyükanne Georgia, hiç de klasik sevimli büyükanne modellerine benzememektedir.

Kendi yöntemleri ile torunu Rachel’ın sorunlarının temeline inmeye çalışırken ailenin üç nesil kadınları arasında eskinin defterleri açılacak ve bütün sırlar açığa çıkacaktır.

Özel Bir Kadın, Kaçak Gelin, Acemi Prenses gibi romantik komedi türünde başarılı filmlere imza atmış olan yönetmen Garry Marshall, Felicity Huffman, Jane Fonda ve Lindsay Lohan gibi isimlerden kurulu bir kadro ile bir ailenin üç nesil kadınlarının hayatlarına mercek tutuyor.

bu alana 600x reklam ekleyebilirsiniz veya 300x250 olarak 2 reklam eklenebilir

Film Bilgileri
Yönetmen : IMDb Puanı: Yapım Yılı : Kategori : Dram Filmleri , Komedi Filmleri , Romantik Filmler , Yabancı Filmler Oyuncular : İzlenme : 455 views Etiketler : , , ,

Filmin Konusu :


Benzer Filmler
2013 - Almanya , Fransa , Hollanda , Meksika IMDB : 6.8
heliHeli indirmeden izle
2014 - ABD IMDB : 6.7
robocopRobocop 2014 indirmeden izle


Yorum Yap 

katEn Çok İzlenenler

sayaç indirmeden film izle|