fb
fb
fb

Dev Köpek Balıkları Mega Shark Türkçe Dublaj


bu alana text reklam eklenebilir dilerseniz 600x veya 300x reklam ekleyebilirsiniz

Tür : Belgesel

Film Konusu : Günümüzün bilinen Büyük Beyaz Köpekbalığı’nın atası kabul edilen canavarvari bir köpekbalığının var olup olmadığıyla ilgili bütün tartışmalı teorileri ele alın. Bir grup çok yetenekli profil oluşturucusunun da tüm bilgilerini gelmiş geçmiş en korkutucu avcının yani carcharadon megalodon’un resmini oluşturmak için bir araya getirdiğini düşünün. İşte size gizem ve bilimle örülü bir sualtı dedektiflik hikayesi.

Mega Shark ekibi belgeseli, FBI’ın çeşitli suçlar işleyen insanların profillerini çıkarmak için kullandığı yöntemlerden esinlenerek, köpekbalıkları hakkında şimdiye kadar bilinen tüm verileri yan yana koyup, karşılaştırıp, alışılmışın dışında ve belgeselin ötesinde bir yapıma dönüştürüyor. Ekip kabus balık olarak da nitelendirilen Megalodon’un gerçekten var olup olmadığı hakkındaki gizemli hikayeyi ele alıp, tüm dünyanın soluğunu tutarak izleyeceği bir macera ortaya çıkarıyor.

bu alana 600x reklam ekleyebilirsiniz veya 300x250 olarak 2 reklam eklenebilir

Film Bilgileri
Yönetmen : IMDb Puanı: Yapım Yılı : Kategori : Belgesel Filmler , Yabancı Filmler Oyuncular : İzlenme : 1.011 views Etiketler : , , , , , , ,

Filmin Konusu :


Benzer Filmler
2013 - Almanya , Fransa , Hollanda , Meksika IMDB : 6.8
heliHeli indirmeden izle
2014 - ABD IMDB : 6.7
robocopRobocop 2014 indirmeden izle
2013 - ABD IMDB : 7.4
Riddick-2013Riddick 2013 indirmeden izle


Yorum Yap 

katEn Çok İzlenenler

sayaç indirmeden film izle|