fb
fb
fb

Chucky’nin Tohumu


bu alana text reklam eklenebilir dilerseniz 600x veya 300x reklam ekleyebilirsiniz

Tür : Gerilim , Komedi , Korku
Yapım : 2004, ABD / Romanya
Yönetmen : Don Mancini
Senaryo : Don Mancini
Oyuncular : Brad Dourif, Jennifer Tilly, Billy Boyd, Redman (I) , Hannah Spearritt, John Waters
Yapımcı : David Kirschner
Görüntü Yönetmeni : Vernon Layton
Müzik : Pino Donaggio
Süre : 1 saat, 27 dk.

Bir zamanlar Trt 1 başına kurulup merakla bekleiğimiz chuky filmleri artık mototaksi.com’da. Beyazperdede ilk kez 1998 yapımı “Child’s Play” ile tanıştığımız Chucky beşinci filmi “Bebek” ile karşımızda. Filmin hikâyesi, serinin bir onceki filmi “Bride of Chucky”nin bıraktığı yerden ilerliyor. Çift cinsiyetli çocukları Glen/Glenda tarafından yeniden hayata döndürülen Chucky ve Tiffany, başlangıçta öldürme içgüdüleriyle fütursuzca ortalığı kana bulasalar da, Tiffany hassas çocuklarının etkisiyle artık hiç kimseyi öldürmemeleri gerektiğine karar verir. Ancak Chucky’yi bu kararına pek ikna edemediği gibi, kendisi de zaman zaman ‘kaçamak’ yapmaktan geri durmaz. Çocuklarının yalnızlık çektiklerini düşünen çift, yeniden hayata dönmeden önce bir filmde birlikte rol aldıkları Jennifer Tilly’yi suni yoldan dölleyerek ona kardeş yapmayı kafaya koyarlar. İşin işine, kariyeri düşüşte olan Tilly’nin bir rol kapabilmek için eve attığı siyahi yönetmen Redman’in, peşlerindeki paparazzi Pete Peters’ın ve Tilly’nin asistanı ile şoförünün de dahil olmasıyla, olaylar git gide daha kanlı bir hal alacaktır.
İyiden iyiye ‘gore’ bir komedi görünümü çizen bu yeni Chucky filmi Jennifer Tilly’nin yanı sıra, pislik yönetmen John Waters’ı da kadrosunda barındırarak ilginç bir deneyim vadediyo..

bu alana 600x reklam ekleyebilirsiniz veya 300x250 olarak 2 reklam eklenebilir

Film Bilgileri
Yönetmen : IMDb Puanı: Yapım Yılı : Kategori : Gerilim Filmleri , Komedi Filmleri , Korku Filmleri , Yabancı Filmler Oyuncular : İzlenme : 940 views Etiketler : , ,

Filmin Konusu :


Benzer Filmler
2013 - Almanya , Fransa , Hollanda , Meksika IMDB : 6.8
heliHeli indirmeden izle
2014 - ABD IMDB : 6.7
robocopRobocop 2014 indirmeden izle
2013 - ABD IMDB : 7.4
Riddick-2013Riddick 2013 indirmeden izle


Yorum Yap 

katEn Çok İzlenenler

sayaç indirmeden film izle|