Sitemizde şuan toplam 9699 film bulunmaktadır.

cesur civciv 2005 Türkçe Dublaj

0
( Yüksek Kalite )

Tür: Aile, Animasyon, Çocuk, Komedi, Macera
Yönetmen: Mark Dindal
Yapım : 2005 , ABD

Film Konusu : Gökyüzü yere düşüyor zannedip bütün kasabayı ayağa kaldırmasının üstünden bir sene geçmiştir ve civciv şimdi kasaba halkının güvenini tekrar kazanma yolları aramaktadır. Beyzbol takımına girmek atacağı ilk adım olur. Takımın başarıya ulaşmasındaki gayretleri ile eski günlerine yavaş yavaş döner.

Kafasına bir meşe palamudu düşünce feleğini şaşırıp “gökyüzü yere düşüyor” diyerek panikleyen ve kasabada geniş kapsamlı kaosa yol açan genç civcivimiz en çok babasının güvenini kaybettiğine üzülmektedir. Kasabada kaosa yol açan meşe palamudu olayının üzerinden bir yıl geçmesine rağmen kimse bu olayı unutmamıştır, hatta olay hâlâ filmlere konu olmaktadır.

Beyzbol takımına katılmayı kafasına koyan “Cesur Civciv”, böylelikle geçmişi unutturmayı ve babasının saygısını yeniden kazanmayı umut etmektedir. Beyzbol takımını zafere taşımayı başararak kasaba halkının gözdesi olur.

Ancka bu sefer, dünyayı istila eden uzaylılar Civciv’in hem imajını, hem de babasıyla olan ilişkisini yeni bir tehlikeyle yüz yüze bırakacaktır.

Bu Film Sadece Google Chrome Tarayıcısı’ ile İzlenebilmektedir.

1.891 views
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?