Sitemizde şuan toplam 9699 film bulunmaktadır.

Anaconda 2 Divx Türkçe Dublaj

0
( Yüksek Kalite )

Tür : Aksiyon , Korku , Macera , Heyecan

Film Konusu : Bir grup bilimadamı farmakoloji devi şirketlerden birinin isteği üzerine Borneo ormanlarında yetiştiği düşünülen bir tür siyah orkideyi bulabilmek için yola çıkar. Orkidenin insanlara gençlik aşıladığına ve ölümsüzlük getirdiğine inanan şirket, farkında olmadan araştırmacılarını bir dehşetin içine sürükler.
Yağmur ormanlarının ortasında çiçeği arayan bilimadamları aradıklarını gerçekten bulurlar ama orkideyi kendilerinden önce keşfetmiş başka yaratıklar da vardır. Çiçeğin gücünden faydalanan anakondalar devasa yılanlara dönüşmüştür, artık olması gerekenden çok daha hızlı ve akıllıdırlar. Ormanda ölümsüzlük iksiri arayan ekip bir anda sedece hayatta kalabilme mücadelesinin içinde bulur kendini.

1997 yapımı Anaconda’nın devamı olmasına rağmen ilk filmden hiçbir oyuncu yeni filmde yer almıyor. Yönetmenin de değiştiği Anaconda bambaşka bir görünüme bürünmüş. İlk filmde sadece yılanları ve onların değşetini izlemiştik. Her ne kadar yeni filmde de anakondalar başrolde olsa da, yağmur ormanın gerçeği olan tüm diğer yaratıklar; timsahlar, kaplanlar, maymunlar ve örümcekler yaratılan korkuda bu sefer yerlerini almışlar.

Bu Film Sadece Google Chrome Tarayıcısı’ ile İzlenebilmektedir.

1.170 views
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?