Sitemizde şuan toplam 9699 film bulunmaktadır.

Alacakaranlık Twilight 1 2 3 serei Birden Divx Türkçe Dublaj

0
( Yüksek Kalite )

Alacakaranlık Twilight 1 2008

Tür : Dram , Fantastik , Gizem
Yapım : 2008 , ABD

Film Konusu : On yedi yaşındaki Isabella Swan babası Charlie ile birlikte yaşamak üzere küçük bir kasaba olan Forks, Washington’a taşınır. Burada yüz sekiz yaşında bir vampir olup, on yedi yaşında görünen gizemli sınıf arkadaşı Edward Cullen ile tanışır. Edward’ın ilk başlarda romantizmden uzak durmaya çalışmasına rağmen sonrasında birbirlerine aşık olurlar. Üç göçebe vampir James, Victoria ve Laurent geldiğinde Bella’nın hayatı tehlikeye girer ve Edward’ın ailesi Alice, Carlisle, Esme, Jasper, Emmett ve Rosalie onun hayatını çok geç olmadan kurtarmak için uğraşırlar.

Bu Film Sadece Google Chrome Tarayıcısı ile İzlenebilmektedir.

Alacakaranlık Efsanesi Yeni Ay The Twilight Saga New Moon 2 2009

Tür : Dram , Fantastik , Gerilim , Macera , Romantik

Yapım : 2009 , ABD, İtalya

Film Konusu : Stephenie Meyer ın fenomen haline gelen Alacakaranlık Efsanesi serisinin ikinci kitabından uyarlanan Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay’da, ölümlülerle vampirler arasındaki romans yeni bir kademeye taşınıyor ve Bella Swan, vampir Edward Cullen ın aşkına karşılık verebilmek için kaderle yüzleşiyor. Bir parçası haline geldiği doğaüstü dünyanın derinliklerine indikçe, kendisini daha da tehlikleye sokacak tarihi bir takım sırları öğrenmeye başlıyor. Bella nın 18. doğum gününün ardından Edward onu korumak adına Bella dan ayrılmaya karar verir. Bella reşit olduğu günlere yalnız ve kalbi kırılmış şekilde adım atarken farkeder ki başını her belaya sokuşunda Edward ı kendisine çekebilmektedir. Edward la beraber olabilme tutkusu kendini giderek büyüyen tehlikelere atmasına yol açar.

Çocukluk arkadaşı ve gizemli Quileute kabilesinin üyesi olan arkadaşı Jacob Black in de yardımıyla eski bir motorsikleti tamir eder. Bella’nın donmuş olan kalbi Jacob ile kurduğu arkadaşlıkla bir nebze tamir olur. Jacob ında kendine özgü bir sırrı vardır. Bella kırlık alanda gezerken kendini aniden ölümcül bir durumun içinde bulur. Onu kurtaran ise büyük kurtlar olacaktır fakat bu Bella yı daha da büyük tehlikelere atacaktır. Zamanla yarışırken Bella Quileute kabilesinin sırlarını öğrenir ve Edward ın kendisini terk edişi altında yatan gerçeği de. Aynı zamanda aşkıyla buluşmasını engelleyen ölümcül gerçeklerle de yüzyüze gelecektir.

Bu Film Sadece Google Chrome Tarayıcısı ile İzlenebilmektedir.

Alacakaranlık Efsanesi Tutulma The Twilight Saga Eclipse 3 2010

Tür : Aksiyon ,Bilimkurgu ,Dram ,Fantastik , Gerilim , Macera , Romantik

Yapım : 2010 , ABD

Film Konusu : Seattle bir dizi esrarengiz cinayet tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir öç almak için onu araştırmaya devam ettiğinden Bella kendini tehlikeyle çevrili bulur. Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob’ın arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki, bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır. Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: yaşam ya da ölüm. Fakat hangisi…

Bu Film Sadece Google Chrome Tarayıcısı ile İzlenebilmektedir.

3.490 views
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?